Choď na obsah Choď na menu
 


Z uplynulých 4 víkendov sme sa až 3 krát zúčastnili na letných turnajoch v malom futbale.

Obrázok Najskôr to bol od 24 do 25.7.2011 LASO CUP v Knežpoli pri Uherskom Hradišti. Tu sa nám podaril najväčší úspech v doterajšej histórií FC NIVA, keď sme dokázali za účasti 64 mužstiev celý turnaj vyhrať a tým si podarovať krásny darček k 15 výročiu vzniku FC NIVY.


viac o turnaji... (pripravujeme)

fotogaléria z turnaja TU (neúplná fotogaléria - doplníme)...

 

Obrázok V sobotu 2.7 nasledovala konfrontácia s mužstvami z blízkeho okolia na domácom turnaji NIVA CUP, kde sme si prvý krát vyskúšali  aj naše organizačné schopnosti. S pomedzi 12 účastníkov sme na turnaji obsadili 3 miesto keď nás v semifinálovom zápase vyradil neskorší víťaz turnaja MFK NOVA DUBNICA, ktorý vo finále zvíťazil s ALJAŠKOU.

viac o turnaji...(pripravujeme)

fotogaléria z turnaja...

 

 

 

Obrázok Nasledujúci víkend od 9.do 10.7.2011 sme boli  pozvaný ako obhajcovia minuloročného prvenstva a zároveň tohtoročný víťazi  LASO CUPU na exhibičný plážový turnaj do Uherského Hradišta. Pre neodkladné povinnosti viacerých hráčov sme sa ho však nezúčastnili.

viac o turnaji 2010...

fotogaléria z turnaja 2010...

 

 

 

Obrázok Náročný program v posledných týždňoch sme zavŕšili 16.7 na turnaji v neďalekom Hornom Srní, kde sa konal prvý ročník Sport pub cupu. Turnaja sa napokon zúčastnilo 9 mužstiev. Celú skupinu sme odohrali bez straty bodu vo vlažnom tempe a to iba so 6-timi hráčmi. Naším súperom v štvrťfinále sa stalo mužstvo EXCELSIOR, ktoré nám nedokázalo streliť ani jeden gól a prehrali zahanbujúco 0:10. V semifinále sme narazili na mužstvo FOFO ktoré sme deklasovali tiež na nulo v pomere 6:0. Vo finále na nás čakal neznámi, ale výborne hrajúci A-TEAM z Trenčína. Konečne prišiel súper, ktorý nás prinútil hrať na 100%. V riadnom čase stretnutie skončilo nerozhodne a tak nasledoval rozstrel, kde sme už dominovali 2:0 a zaslúžené sme zvíťazili celý turnaj.

viac o turnaji...

fotogaléria z turnaja...

 

Letný program bol teda veľmi náročný ale o to krajší, keď sme dva krát triumfovali a raz sme skončili tretí....

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.